Stop okrucienstwu wobec zwierzat

Ciągle słyszymy o jakimś nowym przypadku okrucieństwa wobec zwierząt. Czy to jest wiadomością o ringu psa lub niedożywionych kotka na przyjęcie w reklamie, to jest coś, mamy do czynienia na co dzień.

Wiele osób nie wie, że jak traktują ich zwierzęta mogą stanowić opłatę za okrucieństwo wobec zwierząt. Po przeczytaniu tych punktów żadna osoba nie powinna mieć żadnego usprawiedliwienia nadużywanie zwierzęcia pod żadnym pozorem.

Osoba może być oskarżony o przypadku okrucieństwa wobec zwierząt, jeśli on lub ona:

-Wykonywanie czynności torturą. Tortury jest zdefiniowany jako każdy rodzaj leczenia, które powoduje Kątowniki tekturowe Łódź cierpienie psychiczne lub niestabilności psychicznej. Biczowanie, okaleczania lub rutynowo szkodząc w żaden sposób nie stanowi, jak tortury.

-Ogranicza swój PET / zwierząt w ciasnej przestrzeni lub miejsca, które jest nieludzkie. Wielu ludzi przewozić zwierzęta gospodarskie lub zwierzęta w ciasnych przestrzeniach. To jest wspólne dla ograniczonym obszarze obejmuje odchodów, moczu lub innych płynów ustrojowych.

-Inicjuje walki między dwoma lub więcej zwierząt. kogutów i walki psów są ciągłe problemy, które są zwykle związane z działalnością gangów, hazard, albo jedno i drugie.

-Zaniedbuje zwierzęcia. Wszystkie zwierzęta wymagają odpowiedniej opieki, mnóstwo jedzenia, sklep z materiałami wody i odpowiedniego schronienia. Wiele razy ludzie przemieszczają się z miejsca zamieszkania i celowo zostawić zwierzaka tyłu. To porzucenie zwierzęcia i jest karalne. Niedożywionych zwierzęta są zgłaszane często i przez większość czasu właściciel będzie opłata.

-Wymusza zwierzę pozabilansowych. Krowa rolnicza i zadziałanie konia są nielegalne, ponieważ powoduje niepokój na zwierzęciu i ma potencjał, aby poważnie zranić zwierzę.

-Overworks zwierzęcia. Rolników i robotników rolnych może być pobierana, jeżeli okaże się, że zwierzę gospodarskie pracował obsceniczne ilość godzin lub pracuje w trudnych warunkach.

-Zabicie zwierzęcia. Tak oczywiste, jak może się to wydawać, niektórzy ludzie nie wiedzą, że mogą oni oskarżeni o okrucieństwo wobec zwierząt za zabicie własnego zwierzęcia lub zwierząt domowych. Jeśli on lub ona posiada uprawnienia i zgody właściciela, on lub ona uzyskuje prawo do zabijania niektórych gatunków zwierząt gospodarskich.

Wszystkie te praktyki są podstawą do okrucieństwa wobec zwierząt i są karalne.

Jeśli Ty lub ktoś wiesz chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat okrucieństwa wobec zwierząt i dowiedzieć się więcej o konsekwencjach oskarżenia o okrucieństwo wobec zwierząt, skontaktuj się z Appleton karnych prawników Kohler dziś Hart.

Joseph Devine