O nas

O nas

Jesteśmy miłośnikami maltańczyków. Grupą ludzi, która jest dosłownie zakochana w tych psach. Naszym nadrzędnym celem jest promowanie tej rasy psów oraz pomaganie ich właścicielom. Z maltańczykami mamy do czynienia już od kilku lat, znamy te psy jak własną kieszeń. Wiemy, jakie mają przyzwyczajenia, potrzeby, co lubią, a czego nie. Wiemy też dokładnie, jak należy je pielęgnować, co robić, spa & wellness kujawsko pomorskie a czego unikać, żeby maltańczyk był zawsze zadowolony i też żeby rozwijał się zdrowo.
Można powiedzieć, że w pewnym sensie jesteśmy ekspertami od tych psów. Doświadczenie, a także odbyte szkolenia i poznana wiedza sprawiły, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde, nawet najtrudniejsze pytanie dotyczące maltańczyków. Kochamy dzielić się tą wiedzą i tymi umiejętnościami z jak największą ilością ludzi i mamy przeświadczenie, że to, co robimy, to bardzo pomocne działania.

Dbamy o zdrowie psów i ich dobre warunki bytowe.
Wiemy, że pies, to czująca istota, którą należy się właściwie opiekować i której należy zapewnić takie warunki, żeby czuła się ona dobrze. My zawsze staramy się zapewniać naszym pieskom takie warunki, dzięki poświeceniu i zaangażowaniu są zadbane i szczęśliwe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej, odwiedź nasze forum i wyszukaj tematy związane z administracją forum. Przedstawiamy się tam i piszemy kilka słów o sobie tak, żebyś wiedział, kim jesteśmy, co robimy i co możemy Ci zaoferować. Będzie nam bardzo miło, jeżeli Ty sam również przestawisz się nam na tej stronie i napiszesz kilka zdań o sobie.