Zabawka dla psa

Grupa Zabawka zawiera większość bardzo małych i miniaturowych psów kolanach i mieszkalnych wielkości ras psów do towarzystwa. psy zabawki odgrywają kluczową rolę w życiu osób, które żyją samotnie, a ich obecność może mieć korzystny wpływ na stan zdrowia chorych, starszych i wychodzić z domu. Zabawki są popularne psy do towarzystwa dla ludzi mieszkających w miastach i dobrze dostosowują się do życia z apartamentami. Wiele zabawek nieufność obcych i Domki nad jeziorem wspaniałe psy stróżujące i nie potrzebują dużo ruchu poza to, co się biega i gra w pomieszczeniu. Zabawki wspaniałe towarzyszy podróży i są łatwo akceptowane niemal wszędzie. ras psów zabawki są zawsze trudne do housebreak ale zazwyczaj dobrze dostosowują się do życia z apartamentami.

Jeśli zabawka nie jest w pełni wyszkolony domu po 3 miesiącach to należy szukać profesjonalnej pomocy. Niemowląt i małych dzieci są zbyt niebezpieczne dla psów, które zabawka może gryzą w samoobronie. Top 10 najpopularniejszych ras zabawkami w Stanach Zjednoczonych zgodnie z rejestracjami Amerykański Kennel Club 2005 są omówione poniżej, a ich rejestracja rangę zawarte w nawiasach. Włączenie toy pudel jako # 2 jest niepoprawne, ponieważ jego pozycja jest kompozytem suma wszystkich 3 pieska odmian - zabawka, miniaturowe i standardowe. Prawdopodobnie należy gdzieś w pierwszej dziesiątce, ale nie w pozycji # 2.

Yorkshire Terrier

Yorkie (# 3) prawie wyprzedził Golden Retriever jako drugim najpopularniejszym psem w Stanach Zjednoczonych w roku 2005. Ta wytrzymała zabawka pies jest bardzo popularny, ponieważ ma wszystkie atrybuty podziwu większych psów, ale w miniaturze. Typowa Yorki odgrywa twardy i ma nieograniczoną energię. Z Trwałość Yorki mogą być posłuszeństwa przeszkoleni. Niektóre z nich są jasne i szybko się uczą, inni są bardziej zawzięty i uparty.

Zobacz stronę autora: osłony elektroizolacyjne