Choroby zwierzat – jak rozpoznac

Animal Hoarding jest zaburzeniem, które psychologowie, egzekwowania prawa, i towarzystwa ratownicze dla zwierząt są nadal pracuje do zrozumienia. Jeśli zapytać przeciętnego człowieka, co jest gromadzenie zwierząt nie wiedzą. Wiadomo jednak, że gromadzenie zwierząt składa się głównie z kobiet w wieku powyżej 60 lat, którzy mogą być pojedyncze. Jednakże gromadzenie zwierzę może być każdy, niezależnie od wieku i tła.

Badania prowadzone obecnie jest tylko poprzez zbieranie http://www.fizjosport.krakow.pl przypadki z całego USA i Kanadzie. Koty są najbardziej gromadzony podczas gdy pies jest drugim najbardziej, a następnie zwierzęta gospodarskie. Przez większość czasu nie chcą aby ktoś widział warunków otaczających ich dom. Warunki są zwykle tak opłakany, że w połowie przypadków badanych, domy zostały potępione. Zwierzęta są znaleziony martwy, nie ma higieniczne warunki, kał i mocz otaczają nieruchomość wraz ze zniszczeniem, że zwierzęta beton towarowy zostawić. Hoarder zwierząt zazwyczaj nie widzi, co robią, jak źle. Dla nich są one dając swoją miłość do zwierząt, które w przeciwnym wypadku byłyby odrzucane bądź eutanazji. Mogą próbować podjąć bardziej zdrowsze zwierzę do weterynarza, próbując otrzymać leki dla innych zwierząt, którzy mogą być chore.

Większość psychologów, funkcjonariuszy organów ścigania, stowarzyszenia ratownicze zwierząt nie rozumiem wystarczająco dużo o gromadzeniu zwierząt do tworzenia prawa, aby pomóc w ratowaniu zwierząt i upewnij się, że hoarders zwierząt otrzymują odpowiednie leczenie. Oni wiedzą, że pewne podstawy w większości osoby starsze stanowią hoarders zwierząt, to kobiety, nie widzą w tym problemu, a stawka recydywy jest prawie 100% dla tych, którzy zostali oskarżeni o okrucieństwo wobec zwierząt wcześniej.

Jennifer Bryan jest Potty Training trener, który lubi pomagać rodzinom osiągnąć etap nocnika.