Psy – najbardziej znane rasy

Disney.com oferuje najbardziej zaawansowane internetowe kolorowanki wokół poprzez darmową wersję online Magii artysty. Dziewczynki mogą tworzyć własne sceny, najpierw wybierając tło, a następnie dodawanie elementów w tym księżniczek, książąt, krzaki, znaki i inne przedmioty, aby wypełnić scenę. Ona może nawet dodać tekst! Po jej scena jest pełna, może pokolorować go online lub wydrukować i pokolorować go kredkami hologram na els i markerów.

Wersja online oferuje piękne kontroli, sygnały dźwiękowe i animacje zabawa. Nie jestem fanem księżniczką? Nie martw się, nie są kolorowanki dla Mickey i przyjaciele, Mickey Znajomi Sport, Toy Story, samochody i Lilo i Stitch.

Disney oferuje także ekspres online, karty, twórcy kalendarza, gry, wideo i zestawów gry. Komplety zabawkowe można wydrukować arkusze, że przy odrobinie cięcia, taśmą lub klejem, zamieniają się w pinwheels i kukiełki papierowych. Mogą one być drukowane w kolorze lub w czerni i bieli zarysie więc dziecko może pokolorować to sami. Istnieje wiele znaków dostępne w papierowe kukiełki - księżniczki i czarne charaktery - tak Twoje dziecko może korzystać z jej wyobraźnię i zachowywać się jej ulubione sceny lub tworzyć własne.

Dla starszych dzieci istnieje również Magia Wykonawca Ekstremalne gdzie znajdziesz więcej kolorowanki, utworzyć kalendarz i karty, ale z większą ilością opcji. Wszystkie te działania są idealne na przygotowanie do podróży do Disneylandu lub Disney World, jako działalność dla partii księżniczki, wkładka dla torbie leczenia, lub po prostu mieć trochę Disney zabawy podczas długich letnich dni.