Opieka nad psem – o czym pamietac

• Wiedzieć, że większość jurysdykcje nie egzekwować klauzule domowych w woli. Można dać Lloyd Megan ze swojej woli, z darem pieniężnych za jego opieką, ale nie ma nic zatrzymując Megan utrzymywania gotówki i obracając Lloyd nad do miejscowego schroniska. Bądź pewien, że ufasz potencjalnego opiekuna. Lloyd zasługuje najlepszy możliwy domu może on uzyskać.

• Czy istnieją wybory w schroniskach dla zwierząt w twojej okolicy? Jeśli nie masz innych opcji i chcesz Lloyd pójść do najlepszego schronienia, rozważyć pozostawienie wpłaty do schronu w swojej woli i co uwarunkowane je biorąc Lloyd.

Czy plan ustawiony w miejscu mało prawdopodobnym przypadku, gdy są umieszczone w opiece długoterminowej lub hospitalizowanych. Omówienia planu z potencjalnymi opiekunami Lloyda teraz w przeciwieństwie do kiedy walczą choroby w szpitalu. Prowadzi wykaz swoich leków, gdzie jego jedzenie jest przechowywana i numer swojego weterynarza w lodówce na wypadek, gdyby sąsiad lub znajomy ma przyjść i dbać o Lloyd gdy jesteś niedołężnych. Trzymać dodatkowe jedzenie dla Lloyd zaopatrzony w domu.

Planowania nieruchomości mogą być bez szwu, jeśli uzyska właściwą poradę od wykwalifikowanego specjalistę. Nie należy zakładać, że ludzie w swojej rodzinie będzie dbać o Lloyd i nie dają Lloyd komuś z własnej woli, nie pytając ich w pierwszej kolejności. Najlepszym opiekun Lloyda to ty, ale w przypadku jego braku, powinien być z kimś, kto będzie mu dać całą uwagę, przetarć i zadrapań szyi brzucha, które masz.

Zobacz stronę autora: telefon Puck