Podroze z maltanczykiem

Lloyd jest rodzina. Jak każdy bliskiego członka rodziny, zostały włączone do niego z własnej woli. Może to być w formie trustu lub wręcz dar dla każdego, kto będzie dbać o Lloyd, kiedy umrzesz. Czy bierzesz pod uwagę tego, co może się zdarzyć Lloyd jeśli wymagają długoterminowej opieki szpitalnej? A co, jeśli osoba poprosić opiekować Lloyd predeceases cię? Istnieje wiele pytań, które należy spełniać, zanim będzie można mieć pewność, że twój ukochany zwierzak jest w dobrych rękach na twoim odejściu.

Odpowiednio spreparowane Plan nieruchomości rozważy wiele takich warunkowych. Porozmawiaj ze swoim adwokatem o tym, jak opracować plan hermetyczne, aby upewnić się, że Lloyd nie kończy się na schronisko dla zwierząt. Nie zakładaj, że tylko dlatego, że jesteś młody, to przeżyje Lloyd. To jest zawsze najlepiej zaplanować na przyszłość.

Rozważ następujące:

• Twoja wola nie gwarantuje, że Lloyd będą leczeni. Mimo woli, które wyraża w swojej woli, fartuch z folii osoby, które wybrać, aby dbać o Lloyd może nie być przystosowany do jego domu, lub może zmienić zdanie na temat opieki nad nim.

• Wybierz wykonawcę, który jest w pobliżu i dać zaufanego przyjaciela klucz do swojego domu. Jeśli nagle przeminą, będzie przydatny do kogoś w pobliżu, aby uzyskać dostęp i dbać o Lloyd. Jeśli realizatorem jest w innym kraju, on lub ona może nie mieć dostępu do Twojego domu przez kilka dni.

• Masz jakiś plan awaryjny. Jeśli zdecydujesz znajomego Megan dbać o Lloyd, kiedy umrzesz, a następnie Megan predeceases ci, Lloyd mogłyby skończyć w rękach swojego egzekutora - który może być niepraktyczne lub wcale, co chcesz. Pamiętaj, aby wybrać alternatywną opiekuna dla Lloyda i ewentualnie drugiego zastępcy, na wszelki wypadek. Sprawdź u wszystkich opiekunów, aby upewnić się, że są w porządku z opieką Lloyd jeśli umrzesz.

Zobacz stronę autora: falownik